Курси Англійської мови “FireFlies”

Увага!

Курси англійської мови для дітей оголошують добір у групу учнів 9-го класу 2021-2022 навчальний рік.  Детальна інформація за телефоном: (095) 827-61-36

Курси англійської мови для дітей FireFlies та Центр з підготовки до міжнародних іспитів Cambridge навчають слухачів від 5 до 18 років.

Весь курс навчання – це велика система взаємопов’язаних занять. Залишаючись з нами з року в рік, наші студенти   ґрунтовно оволодівають англійською мовою.  Про високі результати свідчать сертифікати з відзнакою, що діти отримують, складаючи міжнародні іспити Cambridge, а також конкурентні бали  ЗНО з англійської мови.

На наших заняттях зрозуміло, комфортно, результативно, об’єктивно, сучасно, різноманітно та просто затишно.  

З 2017 року наші курси  отримали та успішно підтверджують  статус Центру з підготовки до міжнародних іспитів з англійської мови від CAMBRIDGE*. Ми готуємося і складаємо іспити рівня STARTERS, MOVERS , FLYERS, KET, PET  та FCE for schools.

*

Родзинкою та винагородою за кропітку працю  накопичення знань, які в майбутньому змінять життя кожного на краще,  стали поїздки до Лондона та участь у літніх розмовних таборах.


 

Керівник Курсів вчитель англійської мови, член Міжнародної асоціації вителів англійської мови як іноземної Ярощак Віталія Валеріївна

Записати дитину на курс: