Розвиваючі заняття. Гурток “Пізнайко”

Гурток “Пізнайко” проводить навчання за напрямками :

 • 3,5 – 5  років –  “Розвиток дітей”
 • 5-7 років – “Ерудит” (дошкільна підготовка)

Заняття проводяться у вигляді ігор, які розвивають:

 • увагу;
 • всі види пам’яті;
 • мислення;
 • творчі здібності дитини.

Заняття проводяться за авторською програмою, яка ретельно й дбайливо розроблена для дітей і  постійно вдосконалюється.

Головною метою нашої програми є всебічний розвиток дитини – його мотивації, інтелекту, творчості та внутрішніх талантів. Ми прагнемо сформувати у дітей інтерес, бажання і звичку думати і пізнавати щось нове.

Ігрове навчання природно для дітей, швидка зміна ігор дозволяє не втомлюватися, бути уважними, отримувати задоволення від навчання.

Ігри та посібники розроблені таким чином, щоб діти навчилися самостійно мислити, робити власні припущення і висновки, приймати свої рішення.

В програмі  навчання:

Математика

Авторські методики навчання на основі ейдетики дозволяють дітям легко і з задоволенням навчитися рахувати.

Спеціально розроблені наочні рахункові посібники дозволяють кожній дитині побачити і зрозуміти зв’язок між кількістю і цифрою і спостерігати за змінами при додаванні і відніманні. Діти з самого початку оперують не абстрактними цифрами – символами, а кількостями. Спочатку в межах 10, потім 100 і 1000. А, найголовніше, що в грі діти захоплюються і радіють процесу навчання і пізнання!

До кінця навчання дитина набуває навиків:

 • орієнтування в просторі
 • абстрактного мислення
 • вміння порівнювати предмети (широкий-вузький; високий низький)
 • має кількісні уявлення та поняття (багато-мало)
 • порівняння чисел і математичні знаки (числовий ряд; знаки мінус-плюс, більше-менше)
 • вирішення завдань (робота над змістом задачі, тобто, осмислення ситуації, викладеної в задачі, встановлення залежності між даними, виділення питання)
 • прийомів раціонального рахунку
 • рахункових операції 0-10; 10-100; рахунки в межах тисячі
 • вивчення таблиці множення і поняття поділу.

Читання

Навчання читання починається зі знайомства з буквами-образами, при цьому у малюків включається зорова, слухова, образна і тактильна пам’ять і розвивається мовний апарат. Вже на першому занятті діти набувають навик артикуляції читання складами – їх літери зазвучать!

У рухливих іграх, колективних та індивідуальних, вивчаємо різноманітні варіанти складів, буквосполучень, а дуже скоро і слів. Активна форма проведення уроків, велика кількість ігор, які були ретельно продумані і зроблені нами самостійно, перетворює, здавалося б, рутинну справу в задоволення для дітей. А результат неодмінно порадує батьків, бабусь і дідусів!

На наступному етапі основним є відпрацювання техніки читання. Де формується читання без повторів, без пропусків слів і пропусків букв в словах, і поступово збільшується швидкість читання за рахунок логічно вибудуваної методикою.

Самі уроки побудовані таким чином, що читання чергується з іграми на розвиток пам’яті та уваги, завдяки чому зберігається інтерес і краще освоюється техніка, що важливо для швидкого читання.

Основою нашої системи навчання є ігротека. Посібники, ігри і методики розроблялися протягом більше 18 років і продовжують поповнюватися і вдосконалюватися.

Курс «Техніка швидкого читання та ейдетики для дошкільнят і школярів»

Курс техніки швидкочитання для дошкільнят і школярів включає в себе не тільки відпрацювання навичок читання, а й розвитку всіх видів пам’яті і уваги, всього того, що сприяє швидкому читанню.

Багато дітей не люблять читати, їм не цікаво і нудно, це можна зрозуміти. Якщо малюк читає дуже повільно, то поки добредёт до кінця сторінки, вже забуває, що було на початку. Якщо у дитини залишився негативний досвід від навчання, це було утомливо або нудно, то і в цьому випадку немає інтересу до читання.

Заняття проводяться в ігровій формі, підтримується інтерес до процесу навчання, поступово збільшується складність завдань від простого до складнішого, при цьому враховується психотип кожної дитини.

Групи не перевищують 6 чоловік, це дає можливість побачити причини повільного читання і підібрати індивідуальний комплекс ігор кожній дитині в зв’язку його особливостями

Для нас важливий не тільки пізнавальний розвиток дітей, але й збереження і підтримка їх здоров’я.

Кількість дітей у групах – 4-6 осіб.

Заняття проводяться 2 рази на тиждень;

Тривалість занять на кожний окремий день складає 1 годину.

Завжди  чекаємо на Вас і будемо щиро раді бачити!

Керівник гуртка:   Шкарупа  Вікторія Леонідівна

Заняття в Гуртку "Пізнайко"

Заняття в Гуртку "Пізнайко"
Записати дитину до гуртка/на курс:
[contact-form-7 id="8" title="Контактна форма 1"]